Zwroty i reklamacje

Dokonując zakupu w naszym sklepie każdy ma prawdo do odstąpienia od umowy bez podawania przyczyn.

Aby dokonać takiego zwrotu, należy najpierw wysłać do nas oświadczenie o odstąpieniu na adres sklep@skauto.pl, a następnie odesłać do nas towar na swój koszt. Na przesłanie oświadczenia mają Państwo 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkt nie może nosić śladów użytkowania czy montażu. Musi być nowy i nadawać się do ponownej odsprzedaży.

Nie przyjmujemy paczek płatnych przy odbiorze itp. W celu bezproblemowego rozwiązania sprawy najlepiej najpierw kontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Nasz pracownik dokładnie wytłumaczy, jak należy postąpić, aby jak najszybciej rozwiązać powstały problem.

Podobnie sytuacja ma się do reklamacji. Na wstępie prosimy o przesłanie do nas maila opisującego problem na adres sklep@skauto.pl a kolejno o postępowanie wg zaleceń pracownika.

Sklep internetowy Shoper.pl